EkoZysk1 – Autoszrot

Autozłom

2030467420 autoszrot - EkoZysk1 - AutoszrotSamochodu po większej stłuczce lub w złym stanie technicznym nie można się tak po prostu gdzieś pozbyć, przykładowo rozmontowując go na mniejsze części lub porzucając gdzieś w lesie. Przede wszystkim za takie działania bedą groziły poważne kary finansowe, a dodatkowo w dalszym ciągu będzie trzeba opłacać konieczne ubezpieczenie OC. Rozwiązaniem tego problemu jest kasacja, wykonana przez jedną z firm posiadających niezbędne uprawnienia do tego. Tym sposobem nie tylko można będzie w legalny sposób się pozbyć zbędnego auta, to jeszcze dostanie się za to jakieś pieniądze. Jak dużo – to już zależy od kilku rzeczy, na przykład marki pojazdu i jego stanu.

Zapoznaj się z Auto kasacja Warszawa

Kasacja starych samochodów

718167260 kasacja warszawa - EkoZysk1 - AutoszrotFirmy zajmujące się złomowaniem starych pojazdów znajdzie się bez problemów w każdym zakątku kraju, szczególnie duża ich liczba jest w większych miejscowościach. Na rynku warszawskim dużą popularnością i zainteresowaniem cieszy się Ekozysk 1, od długiego czasu oferująca profesjonalne usługi w tym zakresie. Firma działa głównie w samej stolicy, lecz również znajduje sporo klientów z okolicznych miejscowości. Posiada wszystkie niezbędne zezwolenia, funkcjonując w zgodzie z aktualnie obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Procedura sprzedaży zniszczonego auta

1425138554 autokasacjawarszawa - EkoZysk1 - AutoszrotProcedura sprzedaży zniszczonego auta w przypadku firmy Ekozysk 1 jest bardzo przejrzysta. Przede wszystkim potrzebny jest samochód, jego techniczny stan nie ma dużego znaczenia, ale istotne jest, żeby miał on czytelny numer nadwozia i rejestracyjne tablice. Koniecznie trzeba również pokazać dowód rejestracyjny oraz kartę samochodu, jeżeli taka została wydana. Może się zdarzyć, że dowód zostanie zabrany przez policjantów, w takiej sytuacji niezbędne będzie odpowiednie zaświadczenie z Wydziału Komunikacji. Auto może oddać do kasacji zarówno właściciel, jak również osoba przez niego upoważniona. Formalne sprawy sprowadzają się do weryfikacji wszystkich dokumentów, spisania umowy złomowania i wypłacenia pieniędzy. W sytuacji, kiedy pojazd był zarejestrowany, to firma wyda wówczas zaświadczenie o przyjęciu do złomowaniu i dokonuje unieważnienia dowodu rejestracyjnego, przez co nie będzie konieczności opłacania ubezpieczenia.

Odpady komunalne Warszawa

Odpady komunalne Warszawa

1940994248 autoszrot warszawa - EkoZysk1 - AutoszrotDbając o klientów firma Ekozysk 1 do minimum ogranicza sprawy formalne przy złomowaniu, dzięki czemu procedura ta przebiega sprawnie i szybko. Jeśli samochód nie będzie w stanie samodzielnie się poruszać albo nie będzie miał niezbędnych dokumentów, to zostanie po niego wysłana laweta i zostanie od dostarczony bez dodatkowych opłat do miejsca kasacji. Klienci mogą też liczyć na dobre ceny, znacznie korzystniejsze niż u konkurentów. Jest to możliwe dzięki temu, że firma Ekozysk 1 ma dodatkowo w swojej ofercie sprzedaż używanych podzespołów i część do samochodów różnych producentów. Ich oferta jest naprawdę duża, a same części mają dobry stan techniczny i na pewno długo posłużą nowym właścicielom. Oferta firmy Ekozysk 1 nie ogranicza się jedynie do kasacji samochodów, lecz również obejmuje kilka innych obszarów związanych z gospodarką odpadami. Między innymi świadczy usługi wywożenia ścieków komunalnych na rzecz gmin i miast, a dodatkowo zajmuje się odbiorem, przewozem i utylizacją różnych odpadów przemysłowych.

pio24 Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *